Викладачка ФККПІ пройшла підвищення кваліфікації з хмарної кібербезпеки

Доцент кафедри комп’ютерних інформаційних технологій ФККПІ к.т.н. Охріменко Тетяна Олександрівна пройшла підвищення кваліфікації в рамках освітнього проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України», до якого цього року приєднався Національний авіаційний університет та інші провідні вітчизняні ЗВО у галузі кібербезпеки.

Тетяна Охріменко успішно завершила курс «Cloud Cybersecurity» («Хмарна кібербезпека») і отримала відповідний сертифікат (ментор курсу Dr. Silvia Elaluf-Calderwood з Міжнародного університету Флориди (США)). Курс проходив протягом липня-серпня цього року у рамках Літньої школи з розвитку професійних компетенцій викладачів кібербезпеки та захисту інформації. Набуті знання у подальшому будуть використовуватись для підготовки здобувачів вищої освіти з кібербезпеки та комп’ютерних наук у Національному авіаційному університеті.