Молоді науковці ФККПІ представили НАУ на Міжнародній школі з алгоритмічного програмування Algorithmic Leo Camp

На початку серпня команда з молодих науковців та студентів Національного авіаційного університету NAU_CODER$ взяла участь у навчанні з алгоритмічного програмування, що проходила на базі Національного університету «Львівська політехніка» у місті Львові.

Учасники заходу мали можливість покращити свої знання з алгоритмічного програмування та налагодити професійні контакти з провідними фахівцями у сфері ІТ.

До складу команди NAU_CODER$ увійшли:

• Сергій Дорожинський, аспірант НАУ, молодший науковий співробітник Науково-дослідної лабораторії протидії кіберзагрозам в авіаційній галузі ФККПІ;
  • Богдан Горбаха, лаборант Науково-дослідної лабораторії протидії кіберзагрозам в авіаційній галузі ФККПІ;
  • Алла Пінчук, студентка кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем ФАЕТ;
  • Тетяна Дика, студентка кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем ФАЕТ.