Викладачі ФККПІ взяли участь у Літній школі з кібербезпеки в рамках проєкту USAID

Цьогоріч НАУ долучився до освітнього проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» (координатор – Сергій Гнатюк), основним завданням якого є формування кадрового потенціалу України в галузі кібербезпеки, а його особливістю є співпраця з українськими ЗВО із наданням доступу викладачам до сучасних віртуальних тренінгових лабораторій з кібербезпеки.
У рамках проєкту в липні-серпні було проведено Літню школу з розвитку професійних компетенцій викладачів кібербезпеки та захисту інформації (менторами виступили провідні вітчизняні та американські фахівці), в якій взяли участь 15 викладачів НАУ (переважна більшість яких є представниками ФККПІ). Підготовка здійснювалась за такими напрямками як реагування на кіберінциденти, кібербезпека хмарних сховищ, безпека веб-застосунків, шкідливе програмне забезпечення, аудит та ризик-менеджмент у кібербезпеці.
Відеоролик про Літню школу з кібербезпеки від USAID