СПІЛЬНИЙ ДИПЛОМ

Здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 12 “Інформаційні технології” Національного авіаційного університету мають можливість навчатись за Програмою спільного диплома.

Інформація для студентів стосовно програми “Спільний диплом”:

1. Ви вступаєте в магістратуру на спеціальність 125 “Кібербезпека” на ОП “Адміністративний менеджмент в сфері захисту інформації” (можна на український проєкт, можна на англопроєкт).
  2. Після вступу формується остаточний список студентів для навчання також в Технічно-Гуманітарній Академії в Бєльско-Бяла, Польща. Навчання в Польщі буде проходити англійською мовою.
  3. Після остаточного узгодження списків Ви починаєте збирати документи (орієнтовний перелік є у них Академії, більш детально буде надаватися після узгодження списків студентів).
  4. Навчання буде проходити за такою програмою: перший семестр вчитеся в нас, на другий семестр з 01.03.2022 р. їдете в Польщу та навчаєтеся другий семестр (до 01.03.2022 р. ще буде відбуватися навчання ще у нас); на третій семестр приїжджаєте знову до нас і захищаєте диплом, після успішного захисту диплому у нас повертаєтеся в Польщу і захищаєте диплом ще там.

Додатково про Польщу:

1. Оплата навчання буде коштувати 1000 євро в семестр.
  2. Проживання в гуртожитку коштує 350 злотих в місяць.
  3. Надають талони на пільгове харчування в столовій.
  4. На час перебування в Польщі всіх студентів працевлаштовують в ІТ-фірми. Для цього необхідно володіти англійською мовою (заробітна плата близько 4000 злотих в місяць).