Копія Додатку До Диплому

Для отримання копії додатку до диплому в електронному вигляді, необхідно заповнити форму за посиланням (тестовий режим):

Замовлення електронної копії додатку до диплому

Додатки висилаються лише студентам які закінчили Факультет кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії: денна форма навчання починаючи з 2019 року закінчення, заочна форма навчання починаючи з 2020 року закінчення.

У разі неможливості заповнення форми, скористайтеся електронною поштою нижче:

Додаток в електронному вигляді: maksym.kuklinskyi@npp.nau.edu.ua

тел: (044) 406-75-16

В листі обов’язково укажіть наступну інформацію:

1.  Повне Прізвище Ім’я та По батькові.
2.  Освітній ступінь: Бакалавр, Магістр.
3.  Форма навчання: Очна, Заочна.
4.  Спеціальність за якою Ви навчалися: 113 Прикладна математика, 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки, 123 Комп’ютерна інженерія, 124 Системний аналіз, 125 Кібербезпека.
5.  Освітню програму за якою здійснювалася підготовка.
6.  Рік і місяць завершення навчання.
7.  Корпоративну (або особову) поштову скриньку на яку необхідно надіслати копію додатку.

УВАГА! Наразі Додаток до диплому робиться у форматі .pdf з накладеним КЕП і висилається випускнику на його електронну пошту. Скан-копії, фото або копії додатку у паперовому варіанті не розсилаються.

У додатку до диплому міститься номер самого диплому. У разі відсутності диплому, випускник за його номером може замовити собі Виписку з реєстру документів про освіту ЄДЕБО щодо документу про вищу освіту. Дана виписка може підтвердити наявність диплому у випускника і здобуття ним ступеню вищої освіти. Замовити виписку з накладеним КЕП можна за посиланням:

Реєстр документів про освіту