НАУ починає співпрацю з першим у Європі провайдером послуг розумного дому

НАУ починає співпрацю з першим у Європі провайдером послуг розумного дому

   Національний авіаційний університет і перший в Європі провайдер послуг розумного дому OMO підписали меморандум про співпрацю. Відтепер студенти факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії зможуть стажуватися у компанії та перевіряти отримані знання на практиці. 

     Головна мета меморандуму — створення бізнес-інкубатору, майданчику для навчання та практики майбутніх IoT-спеціалістів. У процесі навчання студенти будуть розробляти розумні пристрої, які в майбутньому стануть надійними та непомітними помічниками в автоматизації простору. 

     «Меморандум — це перший крок до нашого партнерства. Ми завжди хотіли створити базу, де нові знання мали б практичне застосування. А з допомогою кваліфікованих фахівців, які готові навчати та наставляти, зробити це буде значно легше та швидше», — зазначає декан факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії Катерина Нестеренко. Перш ніж підписати меморандум, студенти відвідали R&D-центр OMO. Вони познайомились з командою та обговорили деталі майбутньої співпраці. 

     «Ми прагнемо поділитися своїм досвідом, адже вважаємо, що це дасть поштовх країні на ринку Інтернету речей. В Україні багато хороших фахівців, яким не вистачає лише місця для реалізації ідей. У нас є ресурси, і ми із задоволенням підтримаємо молодих розробників, які готові змінювати майбутнє», — коментує майбутню співпрацю співзасновник та CEO OMO Вадим Сидоренко.

     Програмою передбачено два напрями. Перший — для інженерів, які хочуть працювати з радіоелектронним обладнанням. Другий напрям розрахований на молодих програмістів. Учасники інкубатору вивчатимуть найсучасніший стек технологій та на практиці познайомляться з ZigBee, MQTT та іншими протоколами. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*