Співпраця з Департаментом кіберполіції Національної поліції України!

                                                       Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у заході, присвяченому співпраці Національного авіаційного університету та Департаменту кіберполіції Національної поліції України.
Під час цього заходу відбудеться урочисте підписання Меморандуму про співпрацю Ректором НАУ В. Ісаєнком та Начальником Департаменту кіберполіції О. Гринчаком, презентація основних цілей і завдань функціонування кіберполіції в Україні, а також можливих напрямів співпраці і взаємодії Департаменту кіберполіції зі
структурними підрозділами нашого університету.
Захід відбудеться в середу, 26 лютого ц.р.:

11:00 – підписання Меморандуму (Музей НАУ, 1 корпус, 2 поверх)
11:20 – презентація «Щодо перспектив співпраці НАУ та Кіберполіції» (ауд. 1-002)
Будемо раді бачити Вас та Ваших студентів на цьому заході.
До зустрічі!

Кіберполіція є міжрегіональним територіальним органом Національної поліції України, який забезпечує реалізацію державної політики у сфері боротьби з кіберзлочинністю, інформує населення про появу нових кіберзлочинців, впроваджує програмні засоби для систематизації кіберінцидентів тощо. Департамент спеціалізується на попередженні, виявленні, припиненні та розкритті кримінальних правопорушень, механізмів підготовки, вчинення або приховування яких передбачає використання комп’ютерів та сучасних інформаційнокомунікаційних технологій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*