Software Engineering Conference

З 03.06.19 по 06.06.19 на кафедрі інженерії програмного забезпечення Національного авіаційного університету, факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії проходила науково-технічна конференція «Інженерія програмного забезпечення».

Роботк конференції здійснювалась за трьома секціями

ü Applied Aspects of Software Engineering,

ü Theoretical Basics of Software Engineering

ü Software Engineering Application Domains.

 

Організатори конференції:

ü національний авіаційний університет, кафедра інженерії програмного забезпечення факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії;

ü інститут інформаційних теорій та застосувань ITHEA (Болгарія),

ü міжнародні наукова спільнота  ITHEA® ISS (International Scientific Society)

ü асоціація розробників та Користувачів Інтелектуальних Систем (АсКІС).

 

Рецензування робіт проводилося високовлаліфікованим програмним комітетом, до складу якого ввійшли провідні фахівці з програмної інженерії з восьми країн світу (Греція, Італія, Іспанія, Йорданія, Єгипет, Болгарія, Тайвань та Україна). Роботи подавалися на англійській мові.

Інформація про конференцію розповсюджувалася членами програмного комітету та через ITHEA ® ISS mailing list, що має близько 4800 підписників більш ніж у 50 країнах Земної Кулі. Call for papers конференції знаходиться на сайті ITHEA ISS у розділі конференції-партнери «об’єднаної події по інформатиці» ITA 2019 (http://www.ithea.org/conferences/ITA2019/CFP1_SEengl.pdf).

У конференції прийняли участь дослідники з п’яти країн світу (Білорусь, Греція, Іспанія, Болгарія, та Україна). Подані роботи містять інформацію про останні дослідження по напряму Інженерія програмного забезпечення.

Подача та рецензування робіт проводилася через систему open conference system на сайті ITHEA ISS.

 

Кращі роботи рекомендовані програмним комітетом до публікації у міжнародному журналі International Journal. Information Models and Analyses на умовах грантових публікацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*