Кафедра Засобів захисту інформації


Загальні відомості

Сайт кафедри: kzzi.nau.edu.ua

 

Кафедра засобів захисту інформації створена у 2000 році. Очолює кафедру доктор технічних наук, професор Козловський Валерій Валерійович.

Кафедра є випусковою за спеціальністю «Системи технічного захисту інформації», здійснює підготовку фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів за денною, заочною та дистанційною формами навчання.

Кафедра щорічно проводить випуск понад 70 висококваліфікованих фахівців в області технічного захисту інформації. У складі кафедри шість науково-навчальних та дві науково-дослідні лабораторії, в яких працюють два доктори наук, професори, десять кандидатів наук, доцентів, три старших викладачі, вісім асистентів та п’ять аспірантів.

Кафедра проводить підготовку фахівців у галузі знань 1701 «Інформаційна безпека», бакалаврів із напряму «Системи технічного захисту інформації», спеціалістів та магістрів за спеціальностями «Системи захисту від несанкціонованого доступу» та «Адміністративний менеджмент в сфері захисту інформації з обмеженим доступом».

Майбутні випускники кафедри спеціалізуються у сфері систем захисту інформації від витоку по технічних каналах та систем внутрішньо-об’єктового контролю, методів охорони об’єктів, територій, будинків і помешкань, а також адміністративному мененджменті у сфері захисту інформації з обмеженим доступом.

Навчальний процес на кафедрі забезпечують 27 науково-педагогічних працівників. троє з яких є докторами наук, професорами, 12 — кандидатами наук, доцентами. У аспірантурі при кафедрі над кандидатськими дисертаціями працюють п`ять аспірантів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*