Завідувач кафедри
Корченко Олександр
Григорович

Участь у наукових та громадських організаціях:
· візит-професор Університету міста Бельсько-Бяла (Akademia Techniczno-Humanistyczna), Бельсько-Бяла, Польща;
· запрошений професор Казахського національного дослідницького технічного університету ім.К.І.Сатпаева, Алмати, Республіка Казахстан;
· головний редактор наукових журналів “Захист інформації” та “Безпека інформації”;
· голова спеціалізованої вченої ради Д 26.062.17;
· експерт-інструктор ІКАО з авіаційної безпеки.
Кваліфікація:
· 1987 р. — захистив дисертацію та отримав науковий ступінь кандидата технічних наук.
· 1994 р. — присвоєно вчене звання доцента кафедри основ обчислювальної техніки та бортових обчислювальних пристроїв.
· 2004 р. — захистив докторську дисертацію на тему «Системи захисту інформації на основі теорії нечіткості» і здобув науковий ступень доктора технічних наук за спеціальністю «Системи захисту інформації».
· 2005 р. — отримав вчене звання професора кафедри безпеки інформаційних технологій.
· 2013 р. — присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки 2012 року за систему захисту державних інформаційних ресурсів.
· 2014 р. – нострифікація для професора і габілітованого доктора (системи захисту інформації) Міністерством науки і вищої освіти (Польща).
Наукові інтереси: інформаційна та авіаційна безпека: інтелектуалізовані системи захисту інформації, експертиза у галузі інформаційної безпеки, ризики інформаційної безпеки, криптографія, захист цивільної авіації від кіберзагроз.
Навчальні дисципліни:
· Програмний захист інформації (для студентів напряму 6.170103 “Управління інформаційною безпекою”)
· Менеджмент інформаційної безпеки / Системи менеджменту інформаційної безпеки (для студентів напряму 6.170103 “Управління інформаційною безпекою”)
· Моделювання систем захисту інформації (для студентів спеціальності 8.17010302 “Адміністративний менеджмент у сфері захисту інформації”)
· Технології підтримки прийняття рішень (для студентів спеціальності 8.17010302 “Адміністративний менеджмент у сфері захисту інформації”)
· Методологія та організація наукових досліджень (для студентів спеціальності 8.17010302 “Адміністративний менеджмент у сфері захисту інформації” та 8.17010101 “Безпека інформаційних і комунікаційних систем”)
Публікації:
· понад 340 друкованих наукових праць, серед яких монографії, словники та енциклопедії, підручники та посібники, статті у вітчизняних та міжнародних фахових виданнях, навчально-методичні комплекси дисциплін, матеріали і тези доповідей на конференціях, патенти та авторські свідоцтва на комп’ютерні програми
Заступник завідувача кафедри
Іванченко Євгенія Вікторівна

Науковий ступінь:
кандидат технічних наук
Вчене звання:
доцент
Посада:
професор
Рік та місце народження:
1976, м. Київ, Україна
Контакти:
· корпус 11, ауд. 424
· тел. +38(044)406-76-42
· e-mail: icaocentre@nau.edu.ua
Кваліфікація:
вища, Київський міжнародний університет цивільної авіації, 2000 р. за спеціальністю «Радіоелектричні пристрої, системи та комплекси». З 2005 р. кандидат технічних наук за спеціальністю «Системи захисту інформації». Доцент кафедри Безпеки інформаційних технологій з 2006 р. З 2007 р. професор кафедри Безпеки інформаційних технологій
Наукові інтереси: інформаційна та авіаційна безпека, методи і моделі систем виявлення кібертерористичних атак, оцінка ризиків та стану безпеки, побудова комплексних систем захисту інформації, системи виявлення атак в умовах нечіткості
Навчальні дисципліни:
· Теорія ризику (для студентів напряму 6.170103 “Управління інформаційною безпекою”)
· Комплексні системи захисту інформації (для студентів напряму 6.170103 “Управління інформаційною безпекою”)
· Комп’ютерна обробка інформації (для студентів напряму 6.170103 “Управління інформаційною безпекою”)
· Інтернет-технології та ресурси (для студентів напряму 6.170103 “Управління інформаційною безпекою”)
· Управління інформаційною безпекою (для студентів напряму 6.170101 “Безпека інформаційних і комунікаційних систем”)
Публікації:
· понад 70 друкованих наукових праць, серед яких наукові та навчально-методичні праці, монографії, наукові статті у вітчизняних та міжнародних фахових виданнях, матеріали і тези доповідей конференцій, патенти;