Кафедра Комп’ютерних систем та мереж

Напрями підготовки

Сьогодні кафедра комп’ютерних систем та мереж здійснює на факультеті комп’ютерних системи підготовку висококваліфікованих фахівців з відривом та без відриву від виробництва:

бакалаврів за напрямом 123 “Комп’ютерна інженерія” (4 роки навчання);

магістрів та спеціалістів зі спеціальності 123.1 “Комп’ютерні системи та мережі” (5 років).

Підготовка бакалаврів та магістрів орієнтована в напрямку сучасних інформаційних технологій. Студенти вивчають спеціальні дисципліни: бортові та авіаційні ЕОМ, проектування мікропроцесорних систем, основи адміністрування комп’ютерних мереж, системи штучного інтелекту, програмні та технічні засоби захисту інформації, системи прийняття рішень, сучасні інформаційні технології, інтернет-технології тощо.

Під час навчання студенти вивчають основи адміністрування комп’ютерних мереж та корпоративних баз даних, розробки та адміністрування Web-вузлів (HTML, CSS, Flash, JavaScript, PHP, CGI, Perl, XML, MySQL), а також мережі Extranet та Intranet.

Мови навчання: українська, англійська.

Студенти мають можливість паралельно отримати другу вищу освіту в інституті післядипломного навчання нашого університету за напрямами професійної підготовки: менеджмент, маркетинг, бухгалтерський облік, економічна безпека, програмування, а також отримати звання офіцеру запасу після проходження навчання на факультеті військової підготовки.

Фінансування навчання може здійснюватися за рахунок коштів: державного бюджету, юридичних та фізичних осіб. На кафедрі комп’ютерних систем та мереж створені всі умови для швидкого наукового зростання студентів, здійснюється підготовка спеціалістів вищої кваліфікації через аспірантуру і докторантуру.

Всі бажаючі студенти з інших міст забезпечуються гуртожитком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*