Кафедра Комп’ютеризованих систем управління

Напрями підготовки

Кафедра комп’ютеризованих систем управління здійснює підготовку фахівців всіх рівнів (бакалаврів та магістрів) і є випусковою за спеціальностями:

123 «Комп’ютерна інженерія»

12 Інформаційні технології

 Бакалавр за спеціальністю 123  «Комп’ютерна інженерія» (термін навчання – 4 роки) ‑ приймаються особи з повною загальною середньою освітою; на 2-3 курс приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста.

Зарахування проводиться за конкурсом — сертифікат УЦОЯО з таких дисциплін: 1) українська мова та література; 2) математика; 3) фізика або іноземна мова.

Кваліфікація бакалавра: бакалавр з комп’ютерної інженерії

Магістр за спеціальністю 123 «Комп’ютерна інженерія» (термін навчання – 1,5 роки) Освітньо-професійна програма «Системне програмування».

Зарахування проводиться за конкурсом серед бакалаврів відповідного напряму. Вступне випробування складається з іспиту за спеціальністю (для магістрів додатково проводиться іспит з іноземної мови).

Кваліфікація:    Науковий співробітник (програмування), Програміст системний

Підготовка фахівців фінансується за рахунок коштів державного бюджету, юридичних та фізичних осіб.

Термін навчання:

за денною формою:

бакалавр – 3 роки 10 місяців,

магістр – 1,5 роки;

за заочною формою:

бакалавр – 4,5 роки,

магістр – 2 роки.

126 «Інформаційні системи та технології»

12 Інформаційні технології

 Бакалавр за спеціальністю 126  «Інформаційні системи та технології» (термін навчання – 3 роки 10 місяців) ‑ приймаються особи з повною загальною середньою освітою; на 2-3 курс приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста.

Зарахування проводиться за конкурсом — сертифікат УЦОЯО з таких дисциплін: 1) українська мова та література; 2) математика; 3) фізика або іноземна мова.

 

Кваліфікація бакалавра: бакалавр з Інформаційні системи та технології

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*