Визначено переможця LAN Фіналу Кубку ректора НАУ з CS:GO

Команда NAU STEWARDS здобула перемогу у LAN Фіналі Кубку ректора з CS:GO. Вперше турнір подібного формату відбувся серед студентів нашого університету.

Участь у турнірі взяли 14 команд з факультетів, інститутів та відокремлених структурних підрозділів НАУ. До LAN Фіналу з Counter-Strike у форматі 5х5 пройшли дві команди – NAU STEWARDS та Rem Baza.

У запеклій боротьбі Кубок ректора виборола команда NAU STEWARDS: студенти Факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії  Олександр Рижов  «Fink» (капітан команди), Дмитро Твердохлєб «SteNC1», Дмитро Панкратов «Panky», Ілля Плохотнюк «Proof» та студент Васильківського коледжу НАУ Артем Шаленко «Cj_139».

Ректор Володимир Ісаєнко привітав команду з перемогою, вручив призи та побажав успіхів у кваліфікаційних відборах на чемпіонаті України серед університетів, який відбудеться 30 листопада 2019 року.

Вітаємо переможців!