Святковий захід присвячений “Дню захисту дітей”

На передодні «Дня захисту дітей» представники Факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії Національного авіаційного університету відвідали гімназію-інтернат № 13 Солом’янського району міста Київ. За ініціативи студентів, підтримки адміністрації НАУ та викладачів факультету було організовано та проведено свято для діток. Цікаву розважальну програму забезпечували група аніматорів-студентів з конкурсами та шоу мильних бульбашок. В кінці свята дітям подарували подаруночки. Інтернат та дітки дуже позитивно відреагували на свято. Студентам приємно на чолі з викладачами організовувати такі заходи та дарувати діткам додаткові хвилини безтурботної радості.

У цей сонячний день розваги та спілкування студентів з вихованцями інтернату надихають суспільство ще раз звернути увагу на захист прав дітей. Такі заходи повинні проводитись якомога частіше, адже дітки це наша радість та наше майбутнє.

Творіть добро діткам.