Всесвітній день вишѝванки

На факультеті кібербезпеки, компютерної та програмної інженерії 16 травня 2019 року відбулось урочитсе святкування “Дня Вишиванки” в НАУ.
Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. А поштовхом до реалізації ідеї та святкування стала вишиванка Ігоря Житарюка, яку він регулярно одягав на пари, як і чимало інших студентів. Леся запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.

Студенти та викладачі ФККПІ після світякування на факультеті приєдналися до загально-університетського святкування “День Вишиванки”, який відбувся біля Центру культури та мистецтв НАУ.
    З вітальними словами виступили: ректор НАУ Ісаєнко Володимир Миколайович та проректор з навчальної роботи НАУ Гудманян Артур Грантович.
Всесвітній день вишѝванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.